FAQs Complain Problems

समाचार

Staff

Name Designation Section Email Phone Photo
Netra Prasad Poudel Chief Administrative Officer Administration cao.benimun@gmail.com 9857047111
Yuvaraj Thapa Section Officer Administration thapayuvraj614@gmail.com 9860205614
Chandan Subedi Public Health Officer Health Seaction chandansubedi5@gmail.com 9848754505
Er.Khim Bahadur Chherti IT Officer IT ito.benimun@gmail.com 9817198229
Akriti Dhungana Agriculture Officer Agriculture akritidhungana2011@gmail.com ९८४३६७२९८५
Lila Kumari Gautam Senior health Coordinator Health lilagoutam234@gmail.com 9847627548
Gokul Sharma Account Officer Account acc.benimun@gmail.com 9857671222
Kul Chandra Regmi Employment Coordinator pmep.benimun@gmail.com 9857631232
Kamal prasad Dhakal Education Officer Education youth and sports bibas400@gmail.com 9849544430
Renuka Bajracharya Junior Officer renuka.baj@gmail.com 9847628115
Madhav Prasad Bhusal Accountant Accounts
Gita Nepal Technical Assistant Education 9846343180
Sudip Khatri MIS operator ९८४६९४८९४०
Saroj Bikram K.C MIS operator sarojbikram90@gmail.com 9867629150
आरम थापा मगर अधिकृत स्तर छैटौं वडा नं ८ ९८४७७०३५१६
Pradip Gautam Livestock Health Technician पशु सेवा gautamc840@gmail.com 9847631400
Er. Pradeep Baniya Sub Engineer PMEP pradeepbaniya999@gmail.com 9864430401
प्रभा शर्मा अधिकृत स्तर छैटौं prabhasharma1200@gmail.com 9847712600
Damsara Pun S.M.B.N poondamsara@gmail.com 9849645836
Er.Kamal Thapa Magar Sub Engineer Technical 9846529415
Gopal Thapa Magar Sub Engineer Technical 9847642525
लक्ष्मण पौडेल सहायक स्तर पाचौ प्रशासन aksharshatru22@gmail.com ९८४६७५७८४५
Ratna K.C asst. Accountant Account ९८५७६२२१५०
विद्या पौड्याल सहायक स्तर पाचौ ६ नं. वडा कार्यालय वडा सचिब 9847733675
Lila Thapa Kharidar ltthapa90@gmail.com ९८४६५८०१२९
sangita Thapa Magar JTA Agriculture 9818093380
Chandra Datta Sharma Kharidar 9857637500
विनिता रेग्मी सहायक स्तर पाचौ ४ नं. वडा कार्यालय वडा सचिब 9857639499
Sandhya Regmi Asst.sub-Engineer Technical regmisandhya330@gmail.com 9849573986
Chandra Bahadur Thapa Asst.sub-Engineer 9857634999
Govinda Podel Field Assistant poudelgovinda297@gmail.com 9857624443
Saraswoti Dhakal Kharidar Vital Registration & Social Security Unit
Yam Bahadur Thapa Magar Officer 9847621692
Dirgha Prasad Sharma Kharidar ९८४७६३१३६५
Rashila Bairagi Jaisi Office Helper 9847746853
Tham Bahadur Shahi Driver 9867603573
Chakra Bahadur Baniya Office Helper 9847674742
Puskal K.C Office Helper 9867771915
प्रतिमा देवी शर्मा म.वि.नी महिला तथा बालबालिका psharmak44@gmail.com ९८४७६४७१७४
Lakshuman Kshetri Office Helper 9847612116
तुलसी थापा मगर म.वि.नी 9867697585
Yam Prasad Paudel Office Helper 9847642281
Sita K.C Baniya Office Helper 9847677450
शिलु आले स.म.वि.नी 9866059933
Kaushila Devi Gharti Chhetri Office Helper 9847670872
प्रकास आचार्य सहायक स्तर चौथों वडा सचिव वडा नं. ३ 9867623124
मिथलेश कुमार ईशर अ.सव.इन्जिनियर बेनी वडा नं. ४ 9864632954
रविन्द्र प्रसाद पन्त जे.टि.ए 9848709039
सुनिल श्रेष्ठ अ.सव.इन्जिनियर बेनी वडा नं. ९ र १० 9860211099
सिता अर्मजा पुन उद्यम विकास सहजकर्ता 9849950508
श्यामभक्त जैसी कार्यालय सहयोगी 9847653860