FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
छविलाल सुवेदी प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत cao.benimun@gmail.com 9857047111
शिव प्रसाद रेग्मी उप सचिव शिक्षा 9841641556
युवराज थापा शाखा अधिकृत शाखा अधिकृत/ प्रशासन thapayuvraj614@gmail.com 9860205614/9857679111
मिन बहादुर बानियाँ लेखा अधिकृत लेखा शाखा 9857655255
ई.बिमल रन्जन कार्की इन्जिनियर प्राविधिक ibrkarki@gmail.com 9857651095
लिला कुमारी गौतम सि.अ.न.मी स्वास्थ्य शाखा lilagoutam234@gmail.com 9847627548
आकृती ढुङ्गाना कृषि अधिकृत कृषि शाखा akritidhungana2011@gmail.com ९८४३६७२९८५
ई.खिम बहादुर क्षेत्री सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रबिधि शाखा ito.benimun@gmail.com 9817198229
मोहन बानियाँ स्रोत व्यक्ति शिक्षा युवा खेलकुद शाखा mohanbaniya00.mb@gmail.com ९८४७६२४४९५
अर्जुन पौडेल शिक्षा अधिकृत शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा mesh.arjyoun@gmail.com 9843072271
प्रकाश सुवेदी अधिकृत योजना तथा राजश्व शाखा prakash.philos@gmail.com ९८४७६३५१२४
कुलचन्द्र रेग्मी रोजगार संयोजक रोजगार सेवा केन्द्र pmep.benimun@gmail.com 9857631232
कृष्ण बहादुर शाक्य ना.सु जिन्सी ९८५७६२२६०८
रेनुका बज्राचार्य ना.सु renuka.baj@gmail.com 9847628115
याम बहादुर थापा मगर ना.सु 9847621692
माधव प्रसाद भुसाल लेखापाल लेखा bhusalmp341@gmail.com 9864453614
दिर्घ प्रसाद शर्मा ना.सु ६ नं. वडा कार्यालय वडा सचिब ९८४७६३१३६५
ई.कमल थापा मगर अ.सव.इन्जिनियर प्राविधिक 9846529415
कल्पना आचार्य शर्मा अन्तरिक लेखा परिक्षक लेखा kacharyasharma@gmail.com 9841942904
प्रदिप गौतम पशु स्वास्थ्य प्राविधिक पशु सेवा gautamc840@gmail.com ९८४७६३१४००
विष्णु पौड्याल अ.सव.इन्जिनियर प्राविधिक bishnupoudyal3@gmail.com ९८५७६२१५८२
प्रभा शर्मा ना.सु ७ नं. वडा कार्यालय वडा सचिब ward7.benimun@gmail.com 9847712600
आरम थापा मगर ना.सु वडा नं ८ ९८४७७०३५१६
अर्जुन थापा अ.सव.इन्जिनियर प्राबिधिक 9846772980
प्रतिमा देवी शर्मा स.म.वि.नी महिला तथा बालबालिका psharmak44@gmail.com ९८४७६४७१७४
चन्द्र बहादुर थापा अ.सव.इन्जिनियर kumar.thapa1910@gmail.com 9857634999
गोपाल थापा मगर सव.इन्जिनियर प्राविधिक 9847642525
ई.प्रदीप बानिया सव.इन्जिनियर प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम pradeepbaniya999@gmail.com 9864430401
सुदिप खत्री एम.आई.एस अपरेटर ९८५७६४८९४०
डमसरा पुन स.म.वि.नी poondamsara@gmail.com 9849645836
सरोज विक्रम के.सी एम.आई.एस अपरेटर sarojbikram90@gmail.com 9867629150
रत्न के.सी सह. लेखापाल लेखा ९८५७६२२१५०
गिता नेपाल प्राविधिक सहायक शिक्षा 9846343180
सरस्वती ढकाल खरिदार पञ्जिकरण तथा सामाजिक सुरक्षा इकाई
रमेश पौडेल खरिदार १० नं. वडा कार्यालय वडा सचिब ward10.benimun@gmail.com 9846418740
सन्ध्या रेग्मी अ.सव.इन्जिनियर प्राविधिक regmisandhya330@gmail.com 9849573986
कृष्णबहादुर बानिया खरिदार ५ नं. वडा कार्यालय वडा सचिब ward5.benimun@gmail.com 9857627540
चन्द्रदत्त शर्मा खरिदार योजना ९८५७६३७५००
गोविन्द पौडेल फिल्ड सहायक poudelgovinda297@gmail.com 9857624443
राजाराम शर्मा खरिदार २ नं. वडा कार्यालय वडा सचिब ward2.benimun@gmail.com 9857640406
ज्ञानेन्द्र के.सी सह. लेखापाल राजश्व kcgyan7c@gmail.com ९८५७६२००४४२
लिला थापा खरिदार ४ नं. वडा कार्यालय वडा सचिब ltthapa90@gmail.com ९८४६५८०१२९
युवराज आचार्य लेखापाल राजश्व gcp.yubaraj@gmail.com ९८५७६२२९९८
रमेश घर्ती सहायक कम्प्यूटर अपरेटर 9847642733
संगिता थापा मगर प्राविधिक सहायक Agriculture 9818093380
हेम कुमारी खत्री जे.टि.ए कृषि kcpratima78@gmail.com ९८६२४४०३७३
सोबिता शर्मा कँडेल कम्प्यूटर अपरेटर sobitaskandel@gmail.com ९८४७६४२०५९
भुपेन्द्र खत्री खरिदार ९ नं. वडा कार्यालय वडा सचिब ward9.benimun@gmail.com 9857622832
निर्मला सुबेदी सह. लेखापाल लेखा ९८४७७६३१८६
दिपक शर्मा खरिदार प्रशासन sharmadipak@yahoo.com ९८४७६२४२३१
देवी खत्री कार्की मुखिया सोधपुछ तथा दर्ता शाखा ९८४७६३५६१८
गणेश प्रसाद पौडेल कार्यालय सहयोगी ९८४७६२४३०४
थाम बहादुर शाही सवारी चालक ९८६७६०३५७३
याम प्रसाद पौडेल कार्यालय सहयोगी ९८४७६४२२८१
कौशिला देवी घर्ति क्षेत्री कार्यालय सहयोगी ९८४७६७०८७२
पुस्कल के.सी कार्यालय सहयोगी ९८६७७७१९१५
लक्षुमण क्षेत्री कार्यालय सहयोगी ९८४७६१२११६
सिता के.सी बानियाँ कार्यालय सहयोगी ९८४७६७७४५०
रशिला बैरागी जैसी कार्यालय सहयोगी ९८४७७४६८५३
चक्र बहादुर बानियाँ कार्यालय सहयोगी ९८४७६७४७४२