FAQs Complain Problems

समाचार

ex-Staff

Name Designation Section Email Phone Photo
हरि आचार्य सव.इन्जिनियर प्राविधिक hacharya99@gmail.com ९८४७४८१४२१
हरि प्रसाद शर्मा प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत cao.benimun@gmail.com ९८५७०४७१११
नारन दत्त शर्मा कार्यालय सहयोगी ९८४७६२४४५७
अनुज के.सी सहायक कम्प्यूटर अपरेटर स्वास्थ्य anujkc96@gmail.com 9846704196
कुस्मराज पौडेल जनस्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थय शाखा ९८४६३९९००८
नारायण प्रसाद सुबेदी लेखा अधिकृत लेखा शाखा 9856023954
निर्मला सुवेदी पौडेल लेखापाल राजश्व ९८४७७६३१८६
ओनिस्का श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर योजना oniska.shrestha@gmail.com ९८६६०२०८९४
लक्ष्मी के.सी स.म.वि.नी म.त.बा.बा. ९८४७६३३७४८
लक्ष्मी प्रसाद पौडेल पशु चिकित्सक पशु सेवा laxmipaudel315@gmail.com ९८४७६२१७७८
भगवती खड्का कटुवाल रोजगार संयोजक baghukhadka14@gmail.com ९८६०९३३८१६
शिब शर्मा ना.सु sssajak@gmail.com 9857624172
मिन बहादुर बानियाँ कार्यालय सहयोगी 9805285307
खगेन्द्र पुन मगर सव.इन्जिनियर पुन निर्माण khagendrapun619@gmail.com ९८४३७९६२१०
धोलकराज ढकाल प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत cao.benimun@gmail.com ९८५७०४७१११
छविलाल सुवेदी प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत cao.benimun@gmail.com 9857047111
बिष्णु प्रसाद पराजुली उप सचिव शिक्षा शाखा parajulibp2003@gmail.com ९८५६०६१९२१
शिव प्रसाद रेग्मी उप सचिव शिक्षा 9841641556
ई.बिमल रन्जन कार्की इन्जिनियर प्राविधिक ibrkarki@gmail.com 9857651095
मिन बहादुर बानियाँ लेखा अधिकृत लेखा शाखा 9857655255
विश्व प्रसाद रेग्मी शाखा अधिकृत शिक्षा शाखा 9856070333
जनाश्रित श्रेष्ठ पशु चिकित्सक पशु सेवा शाखा janashrit@gmail.com 9860342479
प्रकाश सुवेदी अधिकृत योजना तथा राजश्व शाखा prakash.philos@gmail.com ९८४७६३५१२४
सोमनाथ उपाध्याय सि.अ.हे.ब. स्वास्थ्य शाखा 9848633714
कृष्ण प्रसाद सुवेदी योजना अधिकृत योजना शाखा krishmgd30@gmail.com 9857640705
अर्जुन पौडेल शिक्षा अधिकृत शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा mesh.arjyoun@gmail.com 9843072271
मोहन बानियाँ स्रोत व्यक्ति शिक्षा युवा खेलकुद शाखा mohanbaniya00.mb@gmail.com ९८४७६२४४९५
जयराम सुवेदी स्रोत व्यक्ति शिक्षा युवा खेलकुद शाखा 9857659444
सगुन कसजु ना.सु ६ नं. वडा कार्यालय वडा सचिब ward6.benimun@gmail.com 9847627087
कृष्ण बहादुर शाक्य ना.सु जिन्सी ९८५७६२२६०८
कुमार रिजाल ना.सु न्यायिक समितिको सचिवालय / सहकारी kumar2047@hotmail.com 9857645145
डिल्लीराज आचार्य सि.अ.हे.ब. स्वास्थ्य शाखा dillrajanuragi29@gmail.com ९८५७६२६६९६
कल्पना आचार्य शर्मा अन्तरिक लेखा परिक्षक लेखा kacharyasharma@gmail.com 9841942904
युवराज आचार्य सहायक स्तर पाचौ राजश्व gcp.yubaraj@gmail.com ९८५७६२२९९८
सोबिता शर्मा कँडेल सहायक स्तर पाचौ sobitaskandel@gmail.com ९८४७६४२०५९
अनित पौडेल रोजगार सहायक रोजगार शाखा anitpoudel@gmail.com ९८६७६२९००२
दिपक शर्मा खरिदार प्रशासन sharmadipak@yahoo.com ९८४७६२४२३१
ज्ञानेन्द्र के.सी सहायक स्तर पाचौ राजश्व kcgyan7c@gmail.com ९८५७६२००४४२
तेज कुमारी थापा खरिदार ८ नं वडा कार्यालय वडा सचिब ward4.benimun@gmail.com ९८४७६२७५२०
निर्मला सुबेदी सहायक स्तर चौथों लेखा ९८४७७६३१८६
हेम कुमारी खत्री जे.टि.ए कृषि kcpratima78@gmail.com ९८६२४४०३७३
अर्जुन थापा अ.सव.इन्जिनियर प्राबिधिक 9846772980
सञ्जिब भण्डारी अमिन 9866757575
राजाराम शर्मा सहायक स्तर चौथों २ नं. वडा कार्यालय वडा सचिब ward2.benimun@gmail.com 9857640406
भुपेन्द्र खत्री खरिदार ९ नं. वडा कार्यालय वडा सचिब ward9.benimun@gmail.com 9857622832
सरिता शर्मा रेग्मी उद्यम विकास सहजकर्ता 9843941580
देवी खत्री कार्की मुखिया सोधपुछ तथा दर्ता शाखा ९८४७६३५६१८
थाम बहादुर शाही सवारी चालक ९८६७६०३५७३
गोपाल शर्मा सवारी चालक 9847610691
गणेश प्रसाद पौडेल कार्यालय सहयोगी ९८४७६२४३०४